• Facebook Clean Grey
  • Instagram Clean Grey
  • Pinterest - Grey Circle

POSTY

TAGI

Nie ma jeszcze tagów.

Gram w ZIELONE, czyli kolor Pantone 2017, CZ.2

3. Na leśny kobiercu?

Zielony ślub może być równie piękny i bajeczny. Oczywiście nie musicie wraz z przyszłym mężem ubierać się na zielono i wyglądać jak Fiona ze Shrekiem, ale zieleń dla druhen to już co innego ;)

Jeśli planujecie orszak druhenek, to niezawodnym sposobem na spójność ich wyglądu przy jednoczesnym zachowaniu indywidualizmu jest wykorzystanie wielu odcieni jednego koloru. W ten sposób każda z druhen dobierze odpowiedni ton do swojej karnacji ;)

Bez względu czy planujecie ślub kościelny czy cywilny warto zainwestować w zielone dodatki do dekoracji. Tutaj nie zastąpione będą roślinne girlandy, które bez problemu można zamontować na ławkach oraz wianki na krzesłach dla Państwa Młodych i świadków.

4. Grasz w zielone?

Czyli dodatki, dodatki i jeszcze raz dodatki!

Elementy bez, których weselne przygotowania zajęły by nam połowę czasu mniej :)

​Jak je skomponować ze sobą i nie przesadzić? Przede wszystkich pamiętajmy, że kolor zielony i zieleń w dekoracjach ślubno-weselnych to często dodatek do koloru przewodniego. Więc, aby sam stał się dominujący musi być go albo zdecydowanie dużo, ale minimalistycznie. Aha, czyli jak?

To w dużym stopniu zależy jaką wybrałyście salę weselną.

Jeśli mamy wiejską chatę, długie stoły, a na sali pachnie drewnem to idziemy w ilość, a przede wszystkim w mech!

Fajnie będą wyglądać też wszelkiego rodzaju paprocie oraz inne leśne rośliny tj. konwalie majowe, gałązki borówki leśnej, bluszcz czy świerkowe gałązki (to zwłaszcza zimą).

Do leśnych dodatków warto zaliczyć drewniane pieńki pocięte w plastry, a także wszelkiego rodzaju lampki i świeczki, które będą udawać leśne świetliki i inne chochliki ;)

PS. Pamiętajcie, że nie wolno zbierać mchu w lesie ponieważ jest chroniony, a poza tym jest pełen mrówek ;p

Co jeśli nasza sala jest nowoczesna? Nic prostszego! Idziemy w minimalizm i wykorzystujemy duże, graficzne liście.

5. Wspomnienia o wschodzie słońca

Wisienką na torcie całej ślubnej przygody jest sesja plenerowa ;) Tu warto pamiętać jak piękna jest przyroda, dlatego dla dopełnienia 'zieloności' warto skusić się na sesję w lesie, zwłaszcza latem o wschodzie słońca ;)

#kolorprzewodni #wesele #ślub

Paulina Pytel  I