• Facebook Clean Grey
  • Instagram Clean Grey
  • Pinterest - Grey Circle

POSTY

Please reload

TAGI

Please reload

Gram w ZIELONE, czyli kolor Pantone 2017/ cz.1

February 18, 2017

Zieleń to kolor liści, traw, dodatków... a co byś powiedziała, gdyby

zielony stał się kolorem przewodnim na Twoim weselu?

 

To własnie rok 2017 według Pantone stał się rokiem 'Greenery' !

 

Zielony to Twój kolor?

Jeśli tak to fantastycznie, bo w tym roku w pełni możesz się cieszyć jego urokami, a przy okazji wyprawić wesele zgodnie z najnowszymi trendami.

 

Jeżeli jednak należysz do tej grupy ludzi, dla których jest to kolor akceptowany tylko w dodatkach do bukietu, koniecznie sprawdź jakie pomysły na zielony ślub przygotowałam dla Ciebie ;) 

 

 

1. Wesele z 'Mchu i Paproci'

 

Od pewnego czasu modny jest trend wesel w stylu rustykalnym oraz boho. W tym roku dalej warto zostać w tych klimatach ponieważ kolor zielony jest ich idealnym sprzymierzeńcem.

Tym razem jednak uciekamy z polskiej wsi, kwiecistych sadów, słomianych pól i przenosimy się na leśne polany, skąpane w blasku słońca.

 

 żródło: pinterest.com

 

 

2. Kwiaty we włosach... i nie tylko

 

Zielony bukiet ślubny. Ale jak to? Tak bez kwiatów?

 

Czemu nie! Pamiętajmy, że jest wiele odcieni koloru zielonego, do tego dochodzi mnogość faktur, kształtów, a nie rzadko zapach (liście mięty czy szałwi).

Takie bukiety nadają się zarówno do eleganckich, minimalistycznych sukni jak i do rustykalnych, zwiewnych i dziewczęcych.

 

 żródło: pinterest.com

 

Jeśli jednak monochromatyczne kompozycje Cię nie przekonują, bez problemu możesz dodać akcent kolorystyczny, przy czym pamiętaj, że "dodatki" grają w tych bukietach pierwsze skrzypce :)

 

Wiankom mówimy stanowcze TAK !

 

Jednakże odchodzimy od dużych wianków, polnych kwiatów i mocnych kolorów. W tym roku króluje delikatność, subtelność i naturalność. Dlatego wybierajcie wianki wąskie, z niewielką ilością kwiatów.

 

żródło: pinterest.com

 

 

A już wkrótce druga część tematu, a w niej kościół, sala i wspomnienia ;)

ZAPRASZAM !

 

 

 

 

 

Share on Facebook
Please reload

Paulina Pytel  I