CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

 

Jaki jest czas realizacji zamówienia?

Wszystkie produkty są wykonywany ręcznie w Pracowni WIANKI PIANKI. Do produkcji wykorzystywane są materiały wysokiej jakości, a do każdego zamówienia podchodzimy z najwyższą starannością i dbałością o każdy detal. Jako produkty hand made są unikatowe, a każdy egzemplarz jest przygotowywany w momencie zamówienia, dlatego czas realizacji może wynieść maksymalnie do 10 dni roboczych. Do czasu realizacji zamówienia nie jest wliczany czas dostawy, który zależny jest od firmy wysyłkowej.

Czas realizacji w przypadku produktów na indywidualne zamówienie może wynosić maksymalnie do 15 dni roboczych. Do czasu realizacji zamówienia nie jest wliczany czas dostawy, który zależny jest od firmy wysyłkowej.

Kiedy moje zamówienie wejdzie do realizacji ?

Rozpoczęcie realizacji wybranego przez Ciebie produktu nastąpi w momencie zaksięgowania całościowej wpłaty za złożone przez Ciebie zamówienie. Jeżeli wybrałeś formę płatności za pobraniem, realizacja zamówienia rozpocznie się w chwili złożenie zamówienia poprzez sklep internetowy.

O wszystkich etapach realizacji zamówienia będziesz informowany mailowo.

 

Zależy mi na szybkim czasie realizacji. Czy jest to możliwe?

Każdego klienta traktujemy indywidualnie, a Nasze produkty i usługi pragniemy utrzymywać na jak najlepszym poziomie.

Jeżeli zależy Ci na szybkim czasie realizacji napisz do Nas wiadomość na adres: wiankipianki@gmail.com

Dołożymy wszelkich starań, aby Nasza współpraca była pomyślna.

  

Jaka formę dostawy mogę wybrać i jaka jest jej cena?

Nasz sklep oferuje Ci jedną z poniższych form dostawy:

Kurier InPost: 15 zł

Poczta Polska: list polecony priorytetowy 12 zł

Paczkomat 12 zł

Produkt opakowywany jest w taki sposób, aby dotarły nie uszkodzone do klienta.  W jednej paczce wysyłamy max dwa produkty. W przypadku zakupu więcej niż dwóch produktów, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy w celu ustalenia kosztu przesyłki.

 

Jak zapłacić za zamówienie?

Nasz sklep oferuje poniższą formę płatności:

  • przelew na konto bankowe

Czy mogę osobiście odebrać zamówienie?

Na ten moment Pracownia WIANKI PIANKI prowadzi jedynie sprzedaż internetową, jeżeli zależ Ci na osobistym odbiorze produktu skontaktuj się z Nami mailowo: wiankipianki@gmail.com

Czy mogę otrzymać fakturę VAT?

Tak, na zakupione w naszym sklepie produkty możesz otrzymać fakturę VAT. W tym celu w trakcie składania zamówienia w koszyku w ' Dodatkowe informację dla Sprzedającego' proszę o podanie danych Firmy na, którą ma zostać wystawiona faktura.

Data wystawienia faktury VAT to data wysyłki Twojego zamówienia. Nie ma możliwości zmiany tej daty.

 

Czy sprzedawane produkty posiadają gwarancję?

 Tak, udzielamy rocznej gwarancji na produkty. Do uwzględnienia gwarancji konieczne jest posiadanie dowód zakupu oraz oryginalne opakowanie

Ważne, aby zachować dowód zakupu, a także oryginalne opakowanie do momentu zakończenia okresu gwarancyjnego. Jest to podstawą do zgłaszania reklamacji.

Informujemy, że niewłaściwe użytkowanie oraz złe przechowywanie produktów nie podlegają reklamacji gwarancyjnej.  

 

Czy mogę zwrócić zakupiony produkt?

 

Tak, zgodnie z Ustawą z dnia 2 marca 2000 roku, w ciągu 10 dni od daty odebrania przesyłki z zamówieniem możesz zwrócić zakupiony w sklepie internetowym produkt bez podania przyczyny. Taki towar nie może jednak nosić śladów używania, nie może być zniszczony czy uszkodzony, musi znajdować się w oryginalnym opakowaniu z jego całą zawartością.

Zwrotowi nie podlegają zamówienia indywidualne, szyte na miarę, zamówienia produktów zmodyfikowanych zgodnie życzeniem klienta, czyli takich którym nadano cechy i właściwości ściśle określone przez klienta i związane z osobą (np. kolor, długość).

Do zawarcia umowy sprzedaży produktów na zamówienie indywidualne dochodzi w momencie zatwierdzenia finalnego produktu przez Klienta (w postaci zdjęć wysłanych do zatwierdzenia).