BIŻUTERIA

CLASSIC

Biżuteria z kolekcji Classic to ręcznie robione, wyjątkowe, bogato zdobione kolczyki i bransoletki o efektownym wyglądzie. Pięknie odbijają światło.

Bransoletki są wyplatane na elastycznym druciku dzięki czemu ładnie układają się na ręku, a wygodne zapięcie z regulacją ułatwia dopasowanie obwodu.

Kolczyki subtelnie 'bujają' się podczas ruchu.

Biżuteria może być wykonana w różnych kolorach i zmodyfikowana według indywidualnych oczekiwań.

Kolekcja Classic pięknie komponuje się z ozdobami do włosów

z kolekcji Sen Nocy Letniej oraz Zaczarowany ogród

SUBTILE

Biżuteria z kolekcji Subtile to ręcznie robione, subtelne i delikatne kolczyki i bransoletki.  Modele w tej kolekcji są bardzo lekkie, a kolczyków prawie nie czuć na uszach. Bransoletki są wyplatane na sztywniejszym, choć nadal elastycznym druciku, dzięki czemu efektownie się prezentuje, nie zmieniając swoje kształtu na ręku, a wygodne zapięcie z regulacją ułatwia dopasowanie obwodu.

Biżuteria może być wykonana w różnych kolorach i zmodyfikowana według indywidualnych oczekiwań. Kolczyki można wydłużyć lub skrócić.

Kolekcja Subtile pięknie komponuje się z ozdobami do włosów

z kolekcji Sen Nocy Letnie, Zaczarowany ogród oraz Leśne Historie

ROZALIA

Biżuteria z kolekcji Rozalia to ręcznie robione, subtelne i delikatne kolczyki i bransoletki.  Modele w tej kolekcji są bardzo lekkie, a kolczyków prawie nie czuć na uszach. Bransoletki są wyplatane na sztywniejszym, choć nadal elastycznym druciku, dzięki czemu efektownie się prezentuje, nie zmieniając swoje kształtu na ręku, a wygodne zapięcie z regulacją ułatwia dopasowanie obwodu.

Biżuteria dostępna jest w kolorze białym na złotym lub srebrnym druciku.

Kolekcja Rozalia dedykowana jest ozdobą do włosów z kolekcji Leśne historie, a w szczególności modelom Rozalia wianek  oraz Rozalia półwianek

NATURA

Biżuteria z kolekcji Natura to ręcznie robione, subtelne i delikatne kolczyki i bransoletki.  Modele w tej kolekcji są bardzo lekkie, a kolczyków prawie nie czuć na uszach. Bransoletki są wyplatane na sztywniejszym, choć nadal elastycznym druciku, dzięki czemu efektownie się prezentuje, nie zmieniając swoje kształtu na ręku, a wygodne zapięcie z regulacją ułatwia dopasowanie obwodu.

Biżuteria dostępna jest w kolorze złotym lub srebrnym. Kolczyki mają dodatkowo naturalne perły w kolorze białym, które można wymienić na kryształki w dowolnym kolorze. Do bransoletki można dodać perełki lub kryształki w dowolnym kolorze.

Kolekcja Natura dedykowana jest ozdobą do włosów z kolekcji Natura.

ULOTNIE

Biżuteria z kolekcji Ulotnie jest ręcznie robiona. Inspiracją do powstania tej kolekcji był spokój, równowaga i natura. 

 Modele w tej kolekcji są bardzo lekkie i proste. Kolekcja została wykonana z naturalnych materiałów takich jak perły słodkowodne, masa perłowa czy pióra. Biżuteria pięknie będzie się komponować z prostymi, klasycznymi sukniami oraz ze stylem boho. Świetnie sprawdzi się w dniu ślub i będzie miłą pamiątkom na codzień

Paulina Pytel  I